Japonų akita inu priežiūra

Japonų akita veislės šuo labai tinkamas gyvūnas namuose, ypač jei namuose turite mažų vaikų. Nuo senų senovės japonų akita inu veislės šunys vertinami už budrumą, atsidavimą drąsą, ištikimybę ir protą. Tinkamai socializuoti šios veislės šunys yra labai ramūs ir tolerantiški ir kantrūs savo šeimininkams, kuriuos ne tik labai myli, bet ir begalo ištikimi ir yra pasiaukojantys draugai savo šeimininkams.

Japonų akita inu veislės šunis pageidautina šerti du kartus dienoje. Rinkitės maistą, kuriame gausu ryžių, žuvies ir daržovių. Stenkitės nemaitinti žmonių maistu ir saldumynais. Japonų akita inu šunys yra labai jautrūs pilvo pūtimui bei greitai nutunka.

Japonų akita inu veislės šunys šeriasi du kartus metuose. Storas povilnis turėtų būti šukuojamas kasdien. Nederėtų šuns maudyti labai dažnai. Per dažnos maudynės išsausina šuns plaukus. Japonų akita inu kailis labai ilgai išlieka švarus ir bekvapis, todėl šių šunų savininkai, tvirtina, kad jų šunys kaip katės, kurios visuomet švarios ir bekvapės.

Nepmirškite pasirūpinti ir dantimis. Reikėtų įsigyti specialų šepetėlį ir dantų pastos bei šuns dantis valyti bent du kartus per savaitę. Taip išlaikysite šuns dantis švarius ir sveikus. Blogas kvapas iš nasrų, iškritę dantys ar blogas apetitas gali būti ligos požymiai, todėl turėtumėte iškart kreiptis į veterinarą.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: