Akita Taurė 2014

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pirmą karta istorijoje Akita taurė šiais metais vyko Lenkijoje. Rugsėjo mėn. 26-27 d. Krotoszyce miestelyje vykusiame renginyje dalyvavo 167 japonų akita inu ir 58 shiba veislės šunys ir jų šeimininkai iš 21 šalies. Šiame renginyje japonų akita inu veislynas Audra buvo vienintelis veislynas iš Lietuvos.

Renginio metu vyko seminaras veisėjams, kurio metu svečias iš japonijos p. KUBOGOCHI YOSHIMI supazindino su japonu akita inu standarto ypatumais. Ponas A. Bardone pristate akita taurės atsiradimo istorija bei italų veisėjų pasiekimus popoliarinant ir išlaikant japonų akita inu veislės šaknis Europoje.

Renginį vainikavo japonų teisėjų šunų ekspertizė ringuose pagal japonų akiho reikalavimus bei geriausių japonų akita inu veislės atstovų rinkimai.

Labai džiugu, kad mūsų augintinis Nigiyaka Go Namitori tapo Akita taurė nugalėtoju aplenkęs atstovus iš labai žinomų ir dideles tradicijas turinčių veislynų. Nigiyaka Go Namitori kolekcijoje puikuosis ypatinga Akita taurė.

Džiugu, kad su šiuo renginiu susijusi ir mūsų Shiro, kuri kartu su savo draugu Ryouju buvo vienu iš šio renginio reklaminių veidų.

Renginio nuotraukas rasite galerijoje.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: