Pirmoji naktis naujuose namuose

923303_173187526176748_636740681_nŠuniukai inkščia norėdami atkreipti į save dėmesį ir išvengti vienatvės. Padėkite jūsų japonų akita inu veislės šuniuką į jūsų iš anksto nusipirktą narvą ar guolį ir vietą jūsų namuose, kurią numatėte skirti šuniukui ir uždarykite kambario duris. Šuniukas turėtų ramiai užmigti, bet jei jis pradėtų inkšti, ignoruokite inkštimą.

Turite atsiminti, kad jis inkščia nes nori priminti apie save ir nenori būti vienas, todėl neleiskite šuniukui jūsų nugalėti. Nesijauskite dėl to kalti. Šuniukas vėliau užmigs.

Šunų veisėjai rekomenduoja paimti dalelę senojo šuniuko guolio iš veisėjo, kur šuniukas miegodavo kartu su savo broliukais ir sesutėmis bei mama, kad japonų akita inu šuniukas užuostų savo broliukų ir sesučių kvapą.

Taip pat rekomenduojama guolyje padėti šilto vandens butelį, kad šuniukui būtų šilčiau, nes anksčiau jis miegodavo kartu su broliukais ir sesutėmis ir jausdavo jų šilumą, o dabar jam vienam gali būti šaltoka.

Atsiminkite, kad jau nuo pirmos nakties savo japonų akita inu šuniuką turite pratinti prie įprastinės tvarkos nakties metu. Jei nenorite, kad šuniukas jūs vėliau žadintų nakties metu dėl vieno ar kito savo įpročio, turite neskatinti šių įpročių neteisingu metu. Todėl nepradėkite su juo žaisti 2 val. nakties, jei nenorite, kad šuniukas jus žadintų tokiu metu norėdamas su jumis ar jūsų namiškiais pažaisti. Tiek šuniukas tiek jūsų namiškiai tai būtinai įvertins tinkamai.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: